Наші досягнення
Наші медалісти
2015-2016 н.р.
1.Дембіцький Віктор (Золота медаль)
2.Жилич Тетяна (Золота медаль)
3.Мандибур Віталій (Срібна медаль)
4.Плескун Тарас (Золота медаль)
5.Романів Яна (Золота медаль)
6.Романович Ірина (Золота медаль)
2014-2015 н.р.
- Пельц Ірина. (Золота медаль)
-Мохун Олена. (Золота медаль)
- Гальчак Ігор (Срібна медаль)
- Лучка Арсен. (Срібна медаль)
2013-2014 н.р.
- Думська Оксана(Золота медаль)
- Мидляк Наталя. (Золота медаль)
- Бендзак Соломія(Золота медаль)
- Даньків Христина. (Золота медаль)
- Криворучка Світлана (Золота медаль)
- Медвідь Марія (Золота медаль)
- Мохун Оксана (Золота медаль)
- Русин Марія (Золота медаль)
- Матійців Юля (Срібна медаль)
- Фецак Віталій (Срібна медаль)
- Цюрпіта Ігор (Срібна медаль)
2012 - 2013 н.р.
- Бойко В. (Золота медаль)
- Джиджора С. (Золота медаль)
- Задорожна О. (Золота медаль)
- Керницька Н. (Золота медаль)
- Кузів В. (Золота медаль)
- Олесневич А. (Золота медаль)
- Пташник І. (Золота медаль)
- Болонська І. (Срібна медаль)
- Ніраз Г. (Золота медаль)
- Стирчак Ю. (Срібна медаль)
- Щур О. (Золота медаль)
- Федорів М. (Срібна медаль)
2011-2012 н.р.
- Монастирська О. (Золота медаль)
- Негода Н. (Золота медаль)
- Романів І. (Золота медаль)
- Котілок Т. (Золота медаль)
- Патра В. (Золота медаль)
Призери ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
2014 - 2015 н.р.
хімія -Дембіцький В. (9 кл. - Диплом ІІІ ступеня)
німецька мова -Цимбалюк І (11 кл. - Диплом ІІІ ступеня)
українська мова -Дембіцький В. (9 кл. - Диплом ІІІ ступеня)
історія -Плескун Т. (9 кл. - Диплом ІІІ ступеня)
математика -Дембіцький В. (9 кл. - Диплом ІІ ступеня)
математика -Бендзак С. (11 кл. - Диплом ІІІ ступеня)
фізика -Дембіцький В. (9 кл. - Диплом ІІ ступеня)
географія -Мохун О. (11 кл. - Диплом ІІІ ступеня)
економіка -Бендзак С. (11 кл. - Диплом ІІ ступеня)
правознавство -Романович І. (9 кл. - Диплом ІІ сту
2013 - 2014 н.р.
хімія -Дембіцький В. (9 кл. - Диплом ІІІ ступеня)
німецька мова -Цимбалюк І (11 кл. - Диплом ІІІ ступеня)
українська мова -Дембіцький В. (9 кл. - Диплом ІІІ ступеня)
історія -Плескун Т. (9 кл. - Диплом ІІІ ступеня)
математика -Дембіцький В. (9 кл. - Диплом ІІ ступеня)
математика -Бендзак С. (11 кл. - Диплом ІІІ ступеня)
фізика -Дембіцький В. (9 кл. - Диплом ІІ ступеня)
географія -Мохун О. (11 кл. - Диплом ІІІ ступеня)
економіка -Бендзак С. (11 кл. - Диплом ІІ ступеня)
правознавство -Романович І. (9 кл. - Диплом ІІ ступеня)
|