Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2018 » Травень » 3 » Відбулась першість району з легкої атлетики між командами ЗОШ I-II та I – III ст.
11:08

Наш випускник, Внук Андрій, був першим на дистанції 100 та 400 метрів, учень 6(Б) класу Бабінець Василь та учениця 3(7) класу Боднарчук Анастасія зайняли 2 місце на дистанції 400 метрів. Як завжди яскравими виявились забіги в естафетах 4 по 100 метрів. 1 місце серед дівчат зайняла команда у складі: Чупровська Вікторія,Русин Роксолана,Боднарчук Анастасія та Боднарчук Дарина. Серед юнаків першість у команди у складі: Бабінця Василя,Штогрина Максима, Залуцького Тараса та Пелещишин Назара. Вітаємо наших переможців і учасників , бажаємо не зупинятися на досягнутому й надалі удосконалювати свою спортивну майстерність, міцного здоров’я і задоволення від улюбленої справи! Дякуємо за ваші успіхи і здобутки!

Переглядів: 439 | Додав: pidg-school | Рейтинг: 0.0/0